HERBERTI AJARÄNNAK  LÄBI TEADUSE

Oled Sa unistanud sellest, et kui suureks kasvad, siis äkki hakkadki teadlaseks?!  Oled Sa mõtisklenud, kes ikkagi on teadlased ja kuidas nad on muutnud meie maailma? Vahest isegi mõelnud sellest, kas teadlase elu võiks olla lihtne või keeruline?


Selle programmi käigus teeme ajarännaku läbi teaduse ajaloo. Tutvume nii mõnegi huvitava teadlase ja tema tööga, millega ta kuulsaks saanud on. Kui jutt käib teadlastest, siis loomulikult ei puudu ka katsed, mis omal ajal lõbustasid selle teadlase kaasaja inimesi. Võin kinnitada, et programmi käigus tehtavad katsed ei jäta külmaks ka tänapäeva inimesi ja innustavad meidki maailma avastama. Näiteks Cartesiuse tuuker, mis on väga lihtne katse, aga seletab lahti allveelaevade ehituse ja sukeldumisvõime. Või hoopiski Newtoni ketas, mis selgitab seda, kuidas värviline valgus muutub valgeks. 

Programm kestab 45 minutit ja selle eesmärk on innustada lapsi teadusega tegelema. Programm pakub rõõmu nii lastele kui õpetajatele. Tegu on katsete komplektiga, mis sisaldab rohkelt erinevaid ja põnevaid katseid. Kui soovid rohkem infot, siis võta minuga julgesti ühendust!

45-minutilise programmi hind on 150€. Väljaspool Tartut lisandub programmi hinnale transpordikulu 40 senti km kohta.

Lasteaedadele kehtib hind 3€ lapse kohta. Väljaspool Tartut lisandub programmi hinnale transpordikulu 40 senti km kohta.

Herberti käest saad tellida ka veebitundi. 
Täpsema info leiad siit:
/herbertiteadusteater/blogi/herberti-veebitund-1