MEELED JA SÜSTEEMID

Inimesel on hästi erinevaid meeli. Me näeme, kuuleme, haistame, maitseme ja kombime - need on klassikalised meeled. Lisaks sellele tajume me maailma veel teiste, mitteklassikaliste meelte kaudu. 

Selle programmi käigus tutvume nii oma klassikaliste meelte, kui ka mitteklassikaliste meeltega. Kui oleme kõigi oma meeltega juba tutvuse teinud, siis miks on meil vaja ka süsteeme? Kas siis tõesti ainult meeltest ei piisa? Süsteemid on meil selle jaoks, et oma maailma paremini ja üheselt mõista suudaksime. Ühed kõige vanemad süsteemid on kirjatähed ja araabia numbrid. Lisaks neile on inimesed loonud süsteeme näiteks torudest, pikkustest ja mahtudest. Kogu sellest kompotist saab väikese teadushuvilise jaoks ühe väga meeliköitva programmi.

Programm kestab 45 minutit ja selle eesmärk on innustada lapsi maailma avastama.
See on mõeldud eelkõige lasteaia vanema rühma lastele (koolieelikutele) ja algklasside õpilastele ning sobib kõige paremini ühele grupile korraga. Programm sisaldab rohkelt põnevaid katseid. Kui soovid rohkem infot, siis võta minuga julgesti ühendust!

45-minutilise programmi hind on 150€. Väljaspool Tartut lisandub programmi hinnale transpordikulu 40 senti km kohta.

Lasteaedadele kehtib hind 3€ lapse kohta. Väljaspool Tartut lisandub programmi hinnale transpordikulu 40 senti km kohta.

Herberti käest saad tellida ka veebitundi. 
Täpsema info leiad siit:
/herbertiteadusteater/blogi/herberti-veebitund-1