KODUSED KATSED HERBERTI KASTMES

Kuidas saadakse inspiratsiooni, elamusi või tarkust? Ikka asju kogedes! Koos minuga saad Sa kaasa elada teadusteatri katsetele, mis jäävad Sulle hästi meelde. Loomulikult saad nii mõndagi katset hiljem ise kodus järgi teha ja pakkuda seeläbi elamust ka oma lähedastele.

Selle programmi käigus teen huvitavaid, lõbusaid ja põnevaid katseid koduste vahenditega. Katsevahenditeks on näiteks lusikas, küünal või kasvõi õhupall! Teadusteatrit tehes räägin alati juurde, miks antud katse just selliselt toimib nagu laps seda kogeb. Mõnikord võib mõni katse ka vussi minna, aga nagu öeldakse, siis läbi vigade tegemise õpib inimene kõige paremini. Eriti lõbus on siis, kui mõnest katsest kasvab välja täitsa uus katse. Seda vahel ikka juhtub, aga just siis ongi kõigil lõbu laialt.

Programm kestab 45 minutit ja selle eesmärk on innustada lapsi maailma avastama. Programm pakub rõõmu nii lastele kui õpetajatele. Tegu on katsete komplektiga, mis sisaldab rohkelt erinevaid ja põnevaid katseid. Kui soovid rohkem infot, siis võta minuga julgesti ühendust!

45-minutilise programmi hind on 150€. Väljaspool Tartut lisandub programmi hinnale transpordikulu 40 senti km kohta.

Lasteaedadele kehtib hind 3€ lapse kohta. Väljaspool Tartut lisandub programmi hinnale transpordikulu 40 senti km kohta.

Herberti käest saad tellida ka veebitundi. 
Täpsema info leiad siit:
/herbertiteadusteater/blogi/herberti-veebitund-1