Herberti teadusteater


Tere, mina olen Herbert ja Sina oled jõudnud minu teadusteatri lehele. Olen parajalt pikk ja rõõmsameelne looduse võlujõududest huvituv sell. Kutsu mind külla!


Pakun lõbusat aurupungist innustatud teadusteatri elamust, sest just aurumootorite algusega sai teadus õige vungi sisse. Kui Sinu peres kasvab või oled ise lasteaia- või algklassilaps, siis oled kohe kindlasti päris õigel lehel. Lastega koos loodust avastada on minu kõige suurem rõõm. Kutsu mind külla, et lõbus teadusteatri etendus võiks juba alata!

Kui Sa nüüd mind lähemalt vaatad, siis ma näen ju päris kihvt välja oma kübara ja iga-ilma-prillidega. Mu pintsaku peale on end sisse seadnud üks tore tiivuline sõber, robotmesilane. Keegi mu kauge sugulane ütles kord, et kui mesilased maailmast otsa saavad, siis ei ole pikka pidu ka teistel elusolenditel. Võimalik, et inimkond peabki tulevikus meisterdama robotmesilased, kes päris mesilaste töö üle võtaksid. Ikka selleks, et me kõik siin maakeral edasi elada ja süüa saaksime.

Kui rääkida veel minu perekonnast lühidalt, siis ega meil nimepanemisega pead ei vaevatud. Minu isa oli Herbert ja samuti minu vanaisa oli Herbert. Vaid vanaisa vend oli Albert. Aga see selleks. Kunagi kui ma aega leian, siis kindlasti uurin oma sugupuud lähemalt.

Mida ette võtame?

Praegu elan ma kaunil Eestimaal ja ootan, et Sa mind külla kutsuks. Loomulikult selleks, et koos lõbusalt teadust teha. Meie peres on alati teatud, et parim teadus on see, mis kohvrisse ära mahub. Olen just Sinule mõeldes ette valmistanud kaks teadusteemalist programmi. Kutsu mind külla ja saa teada, mida kõike minu kohvritest leida võib. Loomulikult saab hästi palju nalja ka!

Ühendust saad minuga võtta e-posti või tuviposti abil. Seda viimast võimalust tänapäeval küll suurt enam ehk ei kasutatagi ... Seega, et Sinu kiri mulle ikka päris kindlasti kohale jõuaks, saada see mulle e-postiga. Helistada võid muidugi ka. Või palu oma emalt-isalt abi.